Audi A4
Avant 40 TFSI quattro S edition Competition Trekhaak 1700kg | Head-Up | ACC | 360 Camera | Apple CarPlay | Elek. Stoelen | DAB
Direct kopen, basisprijs: € 29.695,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.695,-
LEASEPRIJS: € 411,91 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.998,46 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 40 TFSI quattro S edition Competition Trekhaak 1700kg | Head-Up | ACC | 360 Camera | Apple CarPlay | Elek. Stoelen | DAB |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 juli 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 126.312 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 411,91 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.695,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-998-PG |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 150 kw / 205 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.575 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Trekhaak
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- File assistent
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Android auto
- Apple CarPlay
- Head-up display
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Sportstoelen
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Houtafwerking interieur
- Lederen/stof bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- uitwijk assistent
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Assistentie Pakket
- City-pakket
- City-pakket
- Dab
- Keyless-pakket
- Parkeer pakket
- S Line exterieur
- Spiegel-pakket
- Tour pakket
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- Matrix led koplampen
- premium sportstoelen
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- WiFi